Кожен з препаратів Life Force Ukraine може
використовуватись окремо, вирішуючи окремі
завдання, а застосування в комплексі дає змогу
рослинам максимально використати свій
потенціал
При використаннi даної технологiї внесення
додаткових стимуляторів та рострегуляторів
є недоцільним,а норму внесеоння
мікродобрив можливо зменшити на
15-20%
* при використаннi максимальної рекомендованої норми ПМК-ЗР хiмiчний фунгiцид не застосовується а при середій нормі ПМК-ЗР,- норму хімічного фунгіциду можливо скоротити на 30-40%
** В період грунтової посухи внесення препарату ПМК-У є недоцільним

 

 Результати застосування:

Досліди в полях
Навесні 2018 року, в господарстві (Дніпропетровська обл., Синельниківський р-н) при обробці поля озимого ріпаку (гібрид «Рохан») в баковій суміші з ЗЗР були використані біопрепарати від компанії Life Force Ukraine на дослідній ділянці площею 18 га. Загальна площа даного поля 60 га.
Озимий ріпак в господарстві був висіяний в серпні 2017 р. (попередник – озима пшениця).

13.04.2018 р. в фазу стеблування ріпаку в баковій суміші з фунгіцидом та мікродобривом були застосовані препарати: Гумат LF20 (0,4 л/га), Еscort (5 мл/га), ПМК-ЗР (1 л/га). Обробка проводилась в вечірній час, t повітря +15 С.

26.04.2018 р. в фазу початку бутонізації в баковій суміші з інсектицидом та мікродобривом були застосовані: Гумат LF20 (0,4 л/га), Еscort (5 мл/га), ПМК-У (1,7 л/га), ПМК-ЗР (1,2 л/га). Обробка проводилась в денний час, t повітря становила +21 С.

Слід зауважити, що від початку весняної вегетації до збирання озимого ріпаку в господарстві випало близько 70% опадів від середньорічної норми по даному району, тому можна стверджувати, що препарати компанії Life Force Ukraine добре працюють в умовах недостатнього вологозабезпечення рослин.
Досліди в полях Урожайність озимого ріпаку на дослідній ділянці cклала 42,5 ц/га (урожайність контрольной ділянки – 36,1 ц/га).
Ефективність застосування препаратів Life Force Ukraine: