Озима пшениця в ТОВ «Югран», Харківська область, 2018-2019 рр

Озима пшениця в ТОВ «Югран», Харківська область, 2018-2019 рр
 
Дослід проводили в господарстві ТОВ «Югран», Ізюмського району, Харківської області.
 
 
 
Мета — визначення впливу препаратів Life Force Ukraine на кількість врожаю, якість та на економічну ефективність озимої пшениці. В господарстві заклали дослідну ділянку (14 га), на якій висіяли насінневий матеріал, оброблений препаратами LIFE FORCE UKRAINE, та вирішили провести три позакореневі обробки.
 
 

21.09.2018 р. обробили 3,5 тони насіннєвого матеріалу препаратами:

 
 
 
Оброблене насіння висіяли 22.09.2018 р., для цієї зони це кінець оптимальних сроків сівби озимої пшениці. Попередник був задовільний — льон на зерно.
 
Сходи отримали гарні, тому вирішили їх не обробляти. Пшениця в зиму пішла в фазі початку кущіння. Посіви оглядали з агрономом господарства. На дослідній ділянці у рослин вегетаційна маса, коренева система, вузол кущіння і колеоптиль мають кращий розвиток, ніж на контрольному, а значить і вище шанси на перезимівлю та подальший розвиток.
 
 
Порівняння рослин з обробкою насіння препаратами LIFE FORCE та без обробки.
13.11.2018 р.
 
 
 
28.03.19 р провели 1-й весняний огляд. Температура вдень 5-7 С, вночі до -5 С. Посіви озимої пшениці знаходяться у фазі кущіння в хорошому стані. Рослини відновлюють вегетацію, почала розвиток вторинна коренева система. На дослідній ділянці у пшениці менше уражень хворобами і краще розвинена коренева система.
 
 
Порівняння рослин з обробкою насіння препаратами LIFE FORCE та без обробки.
 
Можна зробити висновок, що препарати LIFE FORCE UKRAINE гарно вплинули на загальний розвиток озимої пшениці. Помітна і профілактична дія препаратів, що до вражень рослин фітопатогенною мікрофлорою (ознаки борошнистої роси та септоріозу). Це дає надію на отримання гарного врожаю.
 
 
 
11.04.2019 р. провели огляд. Нічні температури вищє ноля, вдень до 17 С. Озима пшениця входить у фазу повного кущіння. На дослідній ділянці спостерігається кращий розвиток кореневої та вегетаційної систем, а також кращій фітопатогенний стан, ніж на контролі (ознаки септоріозу та сітчастої плямистості). Це підтверджує гарну профілактичну дію препаратів LIFE FORCE UKRAINE, що до фітопатогенної мікрофлори, стимулюючу та поживну для рослини.
 
 
 

 

наверх