Озима пшениця в ТОВ «Лист-Ручки», Полтавська область, 2018-2019 рр

Озима пшениця в ТОВ «Лист-Ручки», Полтавська область, 2018-2019 рр

 

У ТОВ «Лист-Ручки» (Астарта Київ, Гадяцький р-н, Полтавс обл.) на озимій пшениці був закладений дослід з використанням препаратів LIFE FORCE UKRAINE.

 
 
Попередник гречка, яка є гарним попередником для озимої пшениці. Оброблене насіння висіяли в останніх числах вересня 2018 р, в цій зоні це кінець оптимальних сроків сівби озимої пшениці.
 
 

06.11.2018 р, в фазу 3-5 листків була проведена 1-ша обробка препаратами:

 
Через 2 тижні при огляді дослідної ділянки було відзначено, що рослини знаходяться в кращому стані, ніж на контролі, що істотно підвищує шанси на перезимівлю та подальший розвиток. Пшениця пішла в зиму у фазі початку кущіння в дуже хорошому стані.
 
05.04.2019 г (після виходу з зими) був проведений перший огляд поля разом з агрономом господарства. Відзначено:
Посіви перебувають у фазі кущіння. На дослідній ділянці у рослин вегетаційна маса, коренева система, вузол кущіння та колеоптиль мають кращий розвиток, ніж на контролі.
Також помітна профілактична дія препаратів LIFE FORCE UKRAINE. На дослідній ділянці майже не спостерігається захворювань кореневої системи та вегетаційної маси, на відміну від контролю (ознаки борошнистої роси і септоріозу).
 

23.04.19 р проведена 2-га обробка:

В цей же час було проведено огляд ділянок:
На дослідній ділянці збереглася тенденція кращого розвитку рослин, особливо кореневої системи та спостерігається стійкість до хвороб. Також на досліді помітна більш зелена окраска рослин.
  
Загальний вигляд поля Типові рослини з контрольної та дослідної ділянок Межа між контрольною та дослідною ділянками
 
 
 
 

 

наверх