LIFE BioChem
  • О нас
  • Продукция
  • Опыты
  • Технологии
  • Новости
  • Информация
  • Контакты
UARUEN
+38 097 35 111 36
Информация
← все статьи

Види ґрунтів, їх особливості та способи поліпшення

15 августа 2018
Види ґрунтів, їх особливості  та способи поліпшення
Кожен власник ділянки знає, що ключову роль у створенні сприятливих умов для росту рослин відіграє ґрунт. Тільки родюча, здорова, «жива» земля, яка повноцінно функціонує, дозволить дачникам і садівникам щорічно отримувати високі врожаї. Важливо правильно визначити різновид ґрунту за гранулометричним складом. Саме від цього залежатиме можливість вирощування тих чи інших культур, необхідність у добривах і періодичність їх внесення, частота поливів та кількість обробітків.
 
На сьогодні одним із найбільш оптимальних способів поліпшення властивостей ґрунтів є застосування ПОКРАЩУВАЧА ґрунту від компанії-виробника «ЛАЙФ ФОРС УКРАЇНА», яка пропонує унікальний спосіб відновлення його родючості за допомогою збагачення гуміновими кислотами.
 
Завдяки цьому відбувається поліпшення структури, аерації і вологоутримувальної здатності ґрунту, його фізичних та хімічних властивостей. Кожен із різновидів ґрунту має свої певні властивості, знання яких дозволяє розуміти, як створити найбільш сприятливі умови для вирощування рослин.
 
1. Легкосуглинковий ґрунт.
Сприятливий для вирощуваня культур. Містить близько 30% глини і 70% піску. Має легку структуру, добре утримує вологу і має гарний дренаж. Для збереження родючості та підвищення біологічної активності ґрунту щорічно перед посівом внести 1-2 кг ПОКРАЩУВАЧА на 100 м2 (одноразово)
 
2. Важкосуглинистий ґрунт. 
Приблизно 50/50 глини і піску. Багатий родючий ґрунт із високим вмістом гумусу, поживних речовин та зернисто-грудкуватою структурою. Має добру водо- і повітропроникність, але має високу щильність. Вважається досить важким для вирощування більшості сільськогосподарських  культур. З метою збереження родючості ґрунту і збільшення його пухкості щорічно перед посівом внести 1-2 кг ПОКРАЩУВАЧА на 100 м2 (одноразово).
 
3. Глинистий ґрунт. 
Містить понад 65% часток глини. Занадто в’язкий і липкий у разі перезволоження. Має тверду структуру, розтріскується під час посухи, погано дренується. Рослини страждають від нестачі кисню та надмірного перезволоження. Навесні перед посівом внести одноразово 2-3 кг покращувача на 100 м2. Восени під час перекопування закладати в ґрунт у дозуванні 4-6 кг/100 м2. Доцільне вирощування сидератів та внесення високих норм органічних добрив.
 
4. Торф’яний ґрунт. 
Довго утримує вологу і має пористу структуру. Потребує постійного дренажу. Має тенденцію швидко нагріватися і пересихати в жарку погоду. Щорічно навесні перед посівом і/або восени під час перекопування вносити 3-5 кг покращувача на 100 м2 (одноразово).
 
5. Піщаний ґрунт. 
Складається із понад 90% піщаних частинок і приблизно 5-10% глини. Ґрунт, як правило, добре дренується, однак дуже погано утримує вологу. На такому ґрунті кількість врожаю із кожним роком скорочується, оскільки він бідний на поживні речовини, корисну мікрофлору і мало придатний для вирощування культур.
Щорічно навесні перед посівом вносити 3-4 кг/ 100 м2 покращувача (одноразово). Бажано застосовувати спільно з органічними добривами для збільшення ефекту. Мульчування також запобігає втраті вологи. Восени необхідно закладати в ґрунт сидерати і пожнивно-кореневі залишки з додаванням 4-6кг/100 м2 покращувача.
 
6. Мулистий ґрунт. 
У ньому домінують дуже дрібні за розміром частки. Він дуже слизький і м’який на дотик. Дуже добре утримує вологу, але погано дренується. Навесні перед посівом вносити 3 кг/100 м2(одноразово). Восени необхідно закладати в ґрунт сидерати і пожнивно-кореневі залишки з додаванням 4-6 кг покращувача на 100 м2.
 
7. Вапняний ґрунт. 
Дуже щільний і кам’янистий за текстурою. Містить дуже мало потрібних для рослин елементів живлення, погано дренується і часто пересихає. Такі ґрунти вважаються малородючими. Весною перед посівом вносити 3 кг/100 м2 (одноразово) спільно з органічними добривами. Також рекомендується мульчування та закладення у ґрунт сидератів і пожнивно-кореневих залишків із додаванням ПОКРАЩУВАЧА ґрунту в дозі 4-6 кг/100 м2 .
 
Якщо Ви щасливий власник ділянки з родючим ґрунтом, то ми рекомендуємо Вам підтримувати його природну родючість за допомогою щорічного внесення ПОКРАЩУВАЧА ґрунту, оскільки з кожним новим урожаєм відбувається мінералізація гумусу ґрунту, винос поживних речовин із нього і погіршення структури.
 
Важливо відзначити, що ПОКРАЩУВАЧ ґрунту має у своєму складі 100% гумінові кислоти з леонардиту. Позаяк гумінові кислоти є головним компонентом гумусу усіх типів ґрунту, то його можна використовувати скрізь і в будь-який сезон для підвищення родючості. В середньому норма застосування становить 3-5 кг на 100 м2.
Контактная информация
Написать нам
г. Киев
+38 097 35 111 36
ул. Деревлянская, 8
показать на карте
г. Харьков
+38 067 322 59 22
проспект Гагарина, 181
показать на карте
г. Днепр
+38 067 486 88 47
ул. Малиновского, 2
показать на карте
Винницкая область
+38 067 534 33 60
с. Зарванцы, ул. Сосновая, 17
показать на карте
наверх
Оставить заявку




Мы свяжемся с вами в ближайшее время!